Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Robert Brzycki20-03-2014 13:10

Dzisiaj otrzymałem raport, który zwalił mnie z nóg.
Czytałem go 3 razy, bo nie mogłem uwieżyć, że osoba prywatna i do tego kobieta może tak kłamać w ogłoszeniu co do stanu auta i rocznika świadomie, bo to jest oczywiste i wynika z posiadanych przez tą panią dokumentów. Zastanawiam się nad złożeniem zawiadomienia o oszustwie, którego dopuściła się ta pani zamieszczając świadomie ogłoszenie wprowadzające w bład potencjalnych nabywców. Wielkie brawo dla państwa. Nawet nie wiem, jak wam dziękować za zaoszczędzenie mi ok. 30 tyś. zł. Raport jest sporządzony profesjonalnie i czytelnie nawet dla laika. Pieniądze zapłacone za wasz raport to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze w ostatnim czasie. Poleciłem was już wszystkim moim kolegom i gorąco polecam wszstkim czytającym. Pozdrawiam i DZIĘKUJĘ.

Piotr Szymański19-03-2014 13:04

Chciałbym bardzo podziękować za pomoc w zakupie auta i Pańskie osobiste zaangażowanie.
Auto, którym byłem zainteresowany zostało przez Was gruntownie sprawdzone, a raport w pełni spełnił moje oczekiwania. Ponieważ sprzedający zajmuje się zawodowo sprowadzaniem samochodów to, dzięki raportowi Motoraporter udało się obnażyć „różnice” w danych podanych w ogłoszeniu ze stanem faktycznym, a argumenty wskazane w raporcie zostały użyte podczas negocjacji finansowych. Finalnie transakcja doszła do skutku i zostałem właścicielem Mercedesa CLC :) Jestem bardzo zadowolony, że skorzystałem z Waszej pomocy przy ocenie stanu technicznego tego i wcześniejszych samochodów (nie po raz ostatni, mam nadzieję ;). Ponieważ dotychczasowa współpraca jest satysfakcjonująca będę rekomendował usługi Państwa firmy moim znajomym, którzy szukają czegoś dla siebie.
W środę będę rejestrował auto i mam nadzieję, że dokumentacja, którą otrzymałem od sprzedawcy będzie wystarczająca do bezproblemowej rejestracji pojazdu.
Dziękuję za dobrze wykonaną pracę.

Ania Dąbrowska 01-02-2014 14:46

Bardzo dziękuję! Nie spodziewałam się aż tak sprawnej usługi!!! Jesteście the best!!! Będę Was polecać wszystkim kupującym używane auto!!! Super :) Jutro rano lecę kupować autko :) Dzięki jeszcze raz! :)

Bartosz Łobanowski 10-01-2014 14:51

Dziękuję za rzetelny raport i rzetelne podejście do klienta. Ostatecznie kupiłem ten samochód pomimo jego kilku wad. Ważne, że dzięki raportowi świadomie dokonałem wyboru i uzyskałem lepszą cenę, która pozwoli poprawić kilka rzeczy w samochodzie. Jeszcze raz dziękuję, będę polecał Państwa usługi.

Michał Bodek 04-01-2014 14:53

Właśnie dostałem raport, jego zawartość tak mnie za szokowała że jeszcze do siebie nie doszedłem...... nie wiedziałem, że stan samochodu z ogłoszenia może odbiegać aż tak od faktycznego. DZIĘKUJE motoraporter za ustrzeżenie mnie przed kupnem złomu za 18 tysi. Polecam wszystkim będącym na etapie kupna samochodu

Marek Mazur 25-11-2013 14:54

Panie Dominiku wielkie dzięki. Pozdrawiam serdecznie i będę Was polecał.

Andrzej Neuman 22-11-2013 14:55

Jesteście na prawdę wielcy, ustrzegłem się dzięki Wam od kupna lipy. Szukam dalej - oczywiście z Wami :) Dziękuję

eM 21-11-2013 14:55

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.Raport był szybki i konkretny. Auto stoi pod domem i teraz tylko pozostało wymienić wskazaną część + olej + pasek rozrządu (to co zazwyczaj się robi) i jazda. Moja opinia To już mój drugi raport (pierwszy uratował mnie przed prawdopodobną miną), dzięki któremu kupiłem samochód i mam pewność, że jest ok. Taki raport to idealna sprawa dla ludzi, którzy są laikami i mają mało czasu. Sprawa prosta: wybierasz auto zamawiasz raport i już wiesz czy kupować czy nie. Polecam.

Jerzy Jabłoński 19-10-2013 14:56

Wymarzona Alfa stoi pod oknem, a ja chciałem podziękować Państwu za te 4 raporty jakie u Państwa zamówiłem. Bardzo mi one pomogły w wyborze i, co najważniejsze ustrzegły przed kupnem "idealnego" szrota jak się często okazywało. Polecił mi Państwa kolega i dostanie ode mnie za to polecenie duże piwo. Mogą być Państwo pewni, że każdy ze znajomych który będzie zastanawiał się nad kupnem używanego auta usłyszy o Państwa firmie.

Marzena Mielewczyk 25-09-2013 14:56

Jesteście niczym makdonald - tuż za rogiem. Działacie ekspresowo, rzetelnie, docieracie na czas w największe dziury w kraju, a Wasz raport nie minął się z moimi oczekiwaniami. Co więcej, jesteście w stanie przedstawić laikowi dość ważne rzeczy w wyjątkowo prosty sposób. Wasi Pracownicy są niezwykle pomocni, zarówno konsultanci, jak i specjaliści, współpraca z Wami była satysfakcjonująca, aż żal, że tak rzadko kupuje się samochód. W trzech słowach: Jesteście godni polecenia.;