Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Dorota G.07-07-2014 14:15

Bardzo dziękuję za pomoc, raport interesujący, dzięki Wam "nie wpakowałam się na minę" ;) Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z Państwa usług, gdyż nadal szukam autka.
Serdecznie pozdrawiam,
zadowolony klient :)

Marek10-05-2014 09:37

Po raz kolejny - ślicznie dziękuję! Będę polecać i z pewnością już wkrótce zamówię kolejny raport.

Andrzej Stachurski10-05-2014 09:33

Bardzo dziękuje za raport. Widzę że była to słuszna decyzja. Pozwoliła mi po prostu nie stracić pieniędzy. Bez raportu nie był bym wstanie dostrzec usterek. Będę poszukiwał dalej i na pewno znowu skorzystam z usług Państwa. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Jan Dampc25-04-2014 11:33

Bardzo dziękuje za sprawne i rzetelne sprawdzenie auta oraz przekazanie mi informacji od experta jeszcze przed dostarczeniem raportu. Pozwoliło mi to na skontaktowanie się ze sprzedającym jeszcze w piątek i dało czas na podjęcie decyzji (ewentualny wyjazd po samochód mógł się odbyć tylko w sobotę). Finalnie samochód zakupiłem, a informacje które od Was otrzymałem pozwoliły mi na wynegocjowanie korzystnej ceny. Dzięki Waszej szczegółowej kontroli auta, zaoszczędziłem u Sprzedającego mnóstwo czasu i nie kupowałem "kota w worku".
Dziękuję bardzo, jestem bardzo zadowolony z usługi, którą zakupiłem w firmie Motoraporter i już Was polecam znajomym.

Robert Brzycki20-03-2014 13:10

Dzisiaj otrzymałem raport, który zwalił mnie z nóg.
Czytałem go 3 razy, bo nie mogłem uwieżyć, że osoba prywatna i do tego kobieta może tak kłamać w ogłoszeniu co do stanu auta i rocznika świadomie, bo to jest oczywiste i wynika z posiadanych przez tą panią dokumentów. Zastanawiam się nad złożeniem zawiadomienia o oszustwie, którego dopuściła się ta pani zamieszczając świadomie ogłoszenie wprowadzające w bład potencjalnych nabywców. Wielkie brawo dla państwa. Nawet nie wiem, jak wam dziękować za zaoszczędzenie mi ok. 30 tyś. zł. Raport jest sporządzony profesjonalnie i czytelnie nawet dla laika. Pieniądze zapłacone za wasz raport to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze w ostatnim czasie. Poleciłem was już wszystkim moim kolegom i gorąco polecam wszstkim czytającym. Pozdrawiam i DZIĘKUJĘ.

Piotr Szymański19-03-2014 13:04

Chciałbym bardzo podziękować za pomoc w zakupie auta i Pańskie osobiste zaangażowanie.
Auto, którym byłem zainteresowany zostało przez Was gruntownie sprawdzone, a raport w pełni spełnił moje oczekiwania. Ponieważ sprzedający zajmuje się zawodowo sprowadzaniem samochodów to, dzięki raportowi Motoraporter udało się obnażyć „różnice” w danych podanych w ogłoszeniu ze stanem faktycznym, a argumenty wskazane w raporcie zostały użyte podczas negocjacji finansowych. Finalnie transakcja doszła do skutku i zostałem właścicielem Mercedesa CLC :) Jestem bardzo zadowolony, że skorzystałem z Waszej pomocy przy ocenie stanu technicznego tego i wcześniejszych samochodów (nie po raz ostatni, mam nadzieję ;). Ponieważ dotychczasowa współpraca jest satysfakcjonująca będę rekomendował usługi Państwa firmy moim znajomym, którzy szukają czegoś dla siebie.
W środę będę rejestrował auto i mam nadzieję, że dokumentacja, którą otrzymałem od sprzedawcy będzie wystarczająca do bezproblemowej rejestracji pojazdu.
Dziękuję za dobrze wykonaną pracę.

Ania Dąbrowska 01-02-2014 14:46

Bardzo dziękuję! Nie spodziewałam się aż tak sprawnej usługi!!! Jesteście the best!!! Będę Was polecać wszystkim kupującym używane auto!!! Super :) Jutro rano lecę kupować autko :) Dzięki jeszcze raz! :)

Bartosz Łobanowski 10-01-2014 14:51

Dziękuję za rzetelny raport i rzetelne podejście do klienta. Ostatecznie kupiłem ten samochód pomimo jego kilku wad. Ważne, że dzięki raportowi świadomie dokonałem wyboru i uzyskałem lepszą cenę, która pozwoli poprawić kilka rzeczy w samochodzie. Jeszcze raz dziękuję, będę polecał Państwa usługi.

Michał Bodek 04-01-2014 14:53

Właśnie dostałem raport, jego zawartość tak mnie za szokowała że jeszcze do siebie nie doszedłem...... nie wiedziałem, że stan samochodu z ogłoszenia może odbiegać aż tak od faktycznego. DZIĘKUJE motoraporter za ustrzeżenie mnie przed kupnem złomu za 18 tysi. Polecam wszystkim będącym na etapie kupna samochodu

Marek Mazur 25-11-2013 14:54

Panie Dominiku wielkie dzięki. Pozdrawiam serdecznie i będę Was polecał.;