Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Jarosław26-11-2015 00:05

Czy ktoś z "Forumowiczów" korzystał z polecenia auta sprawdzonego przez expertów? Zlecając wyszukanie wybranego modelu w sugerowanym wcześniej przedziale cenowym i roczniku?

Leszek25-11-2015 22:16

Zamówiłem raport w wersji PLUS, do tego rozkodowanie VIN i sprawdzenie samochodu w rejestrze zastawów. Jeszcze tego samego dnia ekspert Motoraporter umówił się ze Sprzedającym na oględziny auta. Raport miałem otrzymać już w dwa dni od złożenia zlecenia! Niestety samochód wcześniej został sprzedany. Jak widać działają błyskawicznie. Firma szybko zwróciła wpłacone przeze mnie pieniądze pomniejszone o koszt rozpoczęcia zlecenia. Uważam to za uczciwe podejście do sprawy w końcu zlecenie zostało zorganizowane, czas eksperta zarezerwowany na wykonanie oględzin.

huba05-11-2015 18:33

skorzystał bym z ich usług gdyby nie te wysłodzone komentarze których jest za dużo - Polacy zawsze są niezadowoleni. choć może jednak są tak zadowoleni...

Antek27-10-2015 12:22

R E W E L A C J A !!!!! POLECAM KAŻDEMU SZUKAJĄCEMU SAMOCHODU UŻYWANEGO. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU, NERWÓW I ENERGII. ZAMÓWIŁEM RAPORT STANDARD I W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZYŁ ABY NIE KUPIĆ SAMOCHODU. POLECAM !!!!!!!!!! POLECAM !!!!! POLECAM !!!!!

Anna24-10-2015 15:06

Korzystaliśmy z usługi ponad rok temu, wysyłaliśmy kilka samochodów do sprawdzenia (czasami od razu sprzedający przyznawał się, że samochód był uszkodzony, więc mogliśmy wskazać inny samochód do sprawdzenia) i tylko jeden okazał się warty swojej ceny (potwierdzone później jeszcze w warsztacie).
Wszystkim znajomym zawsze polecam motoraporter, bo naprawdę ciężko kupić dobry, używany samochód ;)

Kamil14-10-2015 16:03

Dzięki raportowi (standard) oszczędziłem sobie 300km podróży w jedną stronę żeby zobaczyć totalny złom, który na zdjęciach i przez telefon prezentował się rewelacyjnie.. Nawet w podstawowym raporcie dokładnie zbadany każdy szczegół, więc polecam

Piotr14-10-2015 11:10

,,idealne auto'' okazało się być autem po naprawach blacharsko- lakierniczych.Szybka realizacja zlecenia. W dniu złożenia zamówienia odbyła się inspekcja auta.Byłem przekonany że właśnie znalazłem idealne auto ale dzięki raportowi okazało się że byłem w błędzie.

Piotrek18-09-2015 21:57

Do trzech razy sztuka. Ostatni raport wreszcie na tak. Wychodzi że tylko 33% aut jest godnych polecenia :) Dokładna ocena stanu technicznego, znajomość realiów rynku samochodowego i trafne wnioski eksperta skłoniły mnie do zakupu auta. Póki co jest wszystko w porządku. Polecam teraz znajomym.

Marek15-09-2015 17:37

Coz moge powiedziec auto za 53tys sprawdzone w ciagu 48 godzin dzieki rzeczoznawcy sprzedajacy opuscil 2,5 tys bo okazalo sie ze lewy blotnik byl malowany reszta w idealnym stanie.Naprawde polecam nie kupujcie w ciemno lub ze szwagrem lepiej zlecic to fachowcom.Aha wybralem opcje telefonicznej rozmowy z rzeczoznawca polecam wszystkiego sie doglebnie dowiedzialem cierpliwie i z duza wiedza odpowiedzial na moje pytania.Nastepne auto tez z Motoraporterem.Pozdrawiam

Karol22-07-2015 21:28

Bardzo dziękuje firmie Motoraporter za znalezienie używanego auta w bardzo dobrym stanie. Początkowo miałem wątpliwości co do rzetelności sporządzonego raportu jednakże dodatkowa wizyta w serwisie po zakupie potwierdziła bardzo dobry stan pojazdu. Wszystkim, którzy kupują używany samochód całkowicie polecam korzystanie z usług tego typu firm. Pozwoli to zaoszczędzić dużo pieniędzy i nerwów w późniejszym okresie. Pozdrawiam