Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Karolina i Marcin17-07-2015 15:45

Fantastycznie!!!
Pełen profesjonalizm, ekspresowe sprawdzenie oraz raport, inna forma nie dała rady, a Państwo załatwili sprawę genialnie.
Polecamy w 100% skorzystamy na pewno ponownie z Państwa usług.
Auto okazało się totalną porażka, uratowali nas Państwo od podróż na drugi koniec Polski.
Jeszcze raz dziękujemy!!!

Arek17-07-2015 12:41

Zimny prysznic na gorące emocje.
Pozdrawiam i polecam

ANdrzej23-06-2015 23:52

Ciekaw jestem czy to ściema, czy automat dodaje opinie;-)
Pozdrowienia

Mateusz12-06-2015 13:32

Na początku nie brałem pod uwagę takiej usługi, ale było warto. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony rzetelnością firmy. Wszystko sprawnie i szybko zostało wykonane. Samochód okazał się dużo mniej atrakcyjny niż w ogłoszeniu. W najbliższym czasie zamierzam skorzystać z oferty raz jeszcze. Polecam każdemu by uniknąć nerwów!

Adrian12-06-2015 10:31

Profesjonalne podejście do klienta i do auta , w moim przypadku zaoszczędziłem 25 tys :) auto widziałem przed nimi i zauważyli więcej niż ja i ugasili moje napalenie na cykającą bombę . Serdecznie polecam lepsza opcja od ASO taniej a te same usługi !

Kamil05-06-2015 22:58

Jest ok

Arek05-06-2015 11:41

Zamówiony raport premium z odczytem błędów komputera, szczegółowy, bardzo pomocny, dobrze opisujący stan samochodu. Prawie 200 zdjęć, jednak niektóre niewyraźne, nie zawsze wiadomo co przedstawiają. Jedna ważna wpadka w moim przypadku to opis stanu opon zimowych "w nienajlepszym stanie" gdy dwie nadawały się tylko do wymiany i brak opisu drżenia kierownicy (podobno sprzedający o tym wspomniał) Samochód mimo to nie kupiony bo sprzedawca wymagał nieprawdziwego wpisu na umowie. Konkurencyjna firma nie przyjęła zlecenia bo "było za daleko". Polecam.

Marek22-05-2015 21:33

Nie spodziewałem się,że sprzedający samochody potrafią pisać takie bzdury w ogłoszeniach. Tzw. igły okazują się powypadkowe. Sprawdzenie samochodu przez Motoraporter to kapitalna sprawa. Sprzedający samochód był mocno zaskoczony widząc sposób prowadzenia sprawdzenia przez Pana z Motoraportera. Polecam bardzo. Szczegółowy raport jest bardzo przydatny w podjęciu decyzji. Bardzo dziękuję za świetny kontakt. Zdecydowanie polecam firmę Motoraporter i każdemu znajomemu, który będzie kupował auto będę sugerował skorzystanie z jej usług.Polecam.

Kamil21-05-2015 12:38

Spodziewałem się, że znalezienie używanego auta w przyzwoitym stanie będzie dość trudne, jeszcze trudniejsze byłoby dokładne samodzielne sprawdzenie go, tak więc usługi oferowane przez firmę MOTORAPORTER są zdecydowanie potrzebne, dzięki temu oszczędziłem na pewno trochę pieniędzy i pewnie trochę nerwów. Zleciłem sprawdzenie trzech aut, z czego tylko jedno okazało się godne uwagi i nie wymaga od razu inwestycji za kilka tysięcy złotych. Wydanie 300 czy 400 złotych na sprawdzenie auta wartego 20 czy 30 tysięcy to naprawdę niewielki wydatek, a może uchronić przed znacznie większymi kosztami, gdy po zakupie okazuje się, że "igiełka" z ogłoszenia w rzeczywistości nadaje się bardziej na złom niż do jazdy. Szczerze polecam!

Maciej11-05-2015 14:58

Wykonana przez MOTORAPORTERA diagnostyka oraz sporządzony raport, okazał się dobrym rozwiązaniem w moim przypadku. Moim zdaniem marka wybranego przeze mnie pojazdu, jest w dalszym ciągu mało popularna w Polsce, jednakże Panowie spisali się dobrze. Metodyczne podejście diagnostów, szczegółowość, bardzo dobry kontakt z klientem jak i właścicielem oraz praca przy użyciu profesjonalnych urządzeń pomiarowych to główne atuty usługi. Ponadto Panowie swoją pracę dokumentują dobrymi jakościowo zdjęciami, wykonanymi z pomyślunkiem. Sam raport jest rzeczowy i czytelny. Panowie przeoczyli pewną niesprawność, natomiast zarejestrowali kilka innych defektów, które umocniły argumentację do negocjacji ostatecznej ceny. Kompletny raport otrzymałem w ciągu 48h. Jestem zadowolony z usługi. Dobra robota. Polecam!;