Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Zbyszek13-04-2017 23:29

Witam
Zamówiłem raport standard.Jestem bardzo zadowolony,zaoszczędziłem 350km drogi,samochód nie był taki nie super jak pisał sprzedawca.Bardzo rzetelny i kompleksowy raport,praktycznie przedstawione wszystkie podstawowe parametry które potrzebne do zdecydowania o kupnie samochodu.Polecam z czystym sumieniem i sam w przyszłości jeszcze skorzystam zamawiając raport.

Rafał13-03-2017 20:35

Oględziny przeprowadzono bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Wszystkie wady i zalety sprawdzanego autka wskazano prawidłowo. Dzięki Państwa raportowi utwierdziłem się iż oglądane auto jest warte zakupu. Dziękuję i polecam Was wszystkim !!!:) Pozdrawiam

Tomasz07-02-2017 11:48

Mega duży pozytyw. Pomoc motoraportera bardzo przydatna !!! Moje poszukiwania trwały tydzień, 2 raporty, samochód w garażu, klient zadowolony, rodzina zadowolona :) Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim, którzy kupują używany samochów.

Łukasz12-01-2017 09:37

Drugi raz korzystam z usług motoraportera. 5 lat temu samochód okazał się dobrym trafem. Obecnie poszukiwania nowego auta, wczorajszy raport obnażył ściemnianie właściciela autokomisu. Zaoszczędziłem czasu, nerwów i 400 km. Raport rzetelny, dokładny, specjalista dotarł do wszystkich niezgodności auta które generowałyby spore koszty. Polecam i na pewno skorzystam ponownie przy dalszych wycieczkach w Polske.

Lech10-01-2017 10:37

Jestem pod mega wrażeniem. Myślałem, że sami sobie piszą te komentarze, ale serio - raport, który dostałem to świetna robota. Motoraporterze - wódka dla tego Pana (co wczoraj oglądał mi w Gliwicach auto).

Michał11-10-2016 15:10

Sprawdzałem samochody dla mojej firmy https://www.eactive.pl. Warto korzystać z ich usług. Pewność przed zakupem.

andrzej10-09-2016 22:49

Otrzymałem świetny raport. Teraz wszystko wiem o samochodzie, który kupiłem.

Przemek23-08-2016 21:46

Witam zamówiłem pakiet standard . Jestem średnio zadowolony . kotroler niestety nidopatrzył ze auto miało zalane wnętrze wyciągnołem jeszcze 8l wody z dywanów (co było spowodowane zapchanym odpływem na podszybiu który był pełny w momęcie oględzin )pęknięta lame z tyłu w klapie a w raporcie również zaznaczył ze stan oswietlenia jest ok niestety żarówka w przedniej lampie była spalona i postojówka równiez w drugiej nie zrobił tez zdjęcia pękniętego boczku prawdopodobnie od pasa bezpieczeństwa od strony kierowcy co zaskoczyło mnie podczas pierwszej minuty moich oględzin pojazdu , nie wsponę o zniszczonym bagazniku którego tez niestety raporter zapopmniał mi wysłac . prawdziwym fenomenem była nie działająca wycieraczka z tyłu i parktroniok o którym ani słowa w raporcie. Podsumowując , w 100 procentach nie am co polegac na kims.Auto kupiłem ale tylko dlatego ze pojechałem niby po sprawdzone az 400km i mam wiedzę która pozwoli mi we własnym zakresie usunąć usterki. całoś oceniam na 3

Rafał Pociask09-08-2016 16:52

Witam po raz drugi no cóż mogę powiedzieć znowu pech auto z cieknącą przekładnią kierowniczą i dość mocno wyeksploatowanymi niektórymi elementami wnętrza. Szukamy dalej dzięki za wnikliwą ekspertyzę . Zaoszczędziłem czas i nie musiałem podróżować 500km żeby stwierdzić ,że autu nie warte jest swojej ceny.

Rafał Pociask07-08-2016 21:00

Witam wszystkich zainteresowanych usługami firmy Motoraporter. Ja zakupiłem raport Plus w cenie 349zł. i jestem mega zadowolony bo pojazd który zamierzałem kupić na ogłoszeniu był przekoloryzowany i niestety nie spełniał moich oczekiwań. Raport sporządzony przez pracownika tejże firmy jest bardzo szczegółowy i wnikliwy. Sam prawdopodobnie nie zauważył bym tak wielu usterek. Wiadomo sam zainteresowany jak ogląda pojazd to czasami górę biorą emocje nad zdrowym rozsądkiem. Już zakupiłem kolejny raport na kolejne znalezione auto zobaczymy na co trafiłem teraz po oględzinach dam znać jaki był wynik. POLECAM kupujesz auto nie chcesz trafić na dziwny pojazd te 349zł. to naprawdę nie dużo. Rzetelna firma kontakt super obsługa bardzo miła wszystko na plus.Pozdrawiam zadowolony klient Rafał;