Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Konrad Chmieliński07-08-2014 18:19

Chciałbym podziękować Pańskiemu zespołowi, za rzetelną prace. Póki co, mieszkam za granicą,  muszę kupić samochód na odległość. Już dwa razy miałem na oku samochody, przez które podczas oględzin zapewne opadły by mi ręce.
Dziękuje i Pozdrawiam!

Radosław Ryszczuk06-08-2014 23:23

Skorzystałem z tej nowej oferty (Wyszukanie auta używanego). I śmiało powiem że rewelacja. Jestem zadowolony, bo moje auto stoi na moim podwórku. Znalezione w ogłoszeniach i sprawdzone przez Motoraportera pod każdym względem. Wątpiącym szczerze polecam.

Dorota G.07-07-2014 14:15

Bardzo dziękuję za pomoc, raport interesujący, dzięki Wam "nie wpakowałam się na minę" ;) Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z Państwa usług, gdyż nadal szukam autka.
Serdecznie pozdrawiam,
zadowolony klient :)

Marek10-05-2014 09:37

Po raz kolejny - ślicznie dziękuję! Będę polecać i z pewnością już wkrótce zamówię kolejny raport.

Andrzej Stachurski10-05-2014 09:33

Bardzo dziękuje za raport. Widzę że była to słuszna decyzja. Pozwoliła mi po prostu nie stracić pieniędzy. Bez raportu nie był bym wstanie dostrzec usterek. Będę poszukiwał dalej i na pewno znowu skorzystam z usług Państwa. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Jan Dampc25-04-2014 11:33

Bardzo dziękuje za sprawne i rzetelne sprawdzenie auta oraz przekazanie mi informacji od experta jeszcze przed dostarczeniem raportu. Pozwoliło mi to na skontaktowanie się ze sprzedającym jeszcze w piątek i dało czas na podjęcie decyzji (ewentualny wyjazd po samochód mógł się odbyć tylko w sobotę). Finalnie samochód zakupiłem, a informacje które od Was otrzymałem pozwoliły mi na wynegocjowanie korzystnej ceny. Dzięki Waszej szczegółowej kontroli auta, zaoszczędziłem u Sprzedającego mnóstwo czasu i nie kupowałem "kota w worku".
Dziękuję bardzo, jestem bardzo zadowolony z usługi, którą zakupiłem w firmie Motoraporter i już Was polecam znajomym.

Robert Brzycki20-03-2014 13:10

Dzisiaj otrzymałem raport, który zwalił mnie z nóg.
Czytałem go 3 razy, bo nie mogłem uwieżyć, że osoba prywatna i do tego kobieta może tak kłamać w ogłoszeniu co do stanu auta i rocznika świadomie, bo to jest oczywiste i wynika z posiadanych przez tą panią dokumentów. Zastanawiam się nad złożeniem zawiadomienia o oszustwie, którego dopuściła się ta pani zamieszczając świadomie ogłoszenie wprowadzające w bład potencjalnych nabywców. Wielkie brawo dla państwa. Nawet nie wiem, jak wam dziękować za zaoszczędzenie mi ok. 30 tyś. zł. Raport jest sporządzony profesjonalnie i czytelnie nawet dla laika. Pieniądze zapłacone za wasz raport to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze w ostatnim czasie. Poleciłem was już wszystkim moim kolegom i gorąco polecam wszstkim czytającym. Pozdrawiam i DZIĘKUJĘ.

Piotr Szymański19-03-2014 13:04

Chciałbym bardzo podziękować za pomoc w zakupie auta i Pańskie osobiste zaangażowanie.
Auto, którym byłem zainteresowany zostało przez Was gruntownie sprawdzone, a raport w pełni spełnił moje oczekiwania. Ponieważ sprzedający zajmuje się zawodowo sprowadzaniem samochodów to, dzięki raportowi Motoraporter udało się obnażyć „różnice” w danych podanych w ogłoszeniu ze stanem faktycznym, a argumenty wskazane w raporcie zostały użyte podczas negocjacji finansowych. Finalnie transakcja doszła do skutku i zostałem właścicielem Mercedesa CLC :) Jestem bardzo zadowolony, że skorzystałem z Waszej pomocy przy ocenie stanu technicznego tego i wcześniejszych samochodów (nie po raz ostatni, mam nadzieję ;). Ponieważ dotychczasowa współpraca jest satysfakcjonująca będę rekomendował usługi Państwa firmy moim znajomym, którzy szukają czegoś dla siebie.
W środę będę rejestrował auto i mam nadzieję, że dokumentacja, którą otrzymałem od sprzedawcy będzie wystarczająca do bezproblemowej rejestracji pojazdu.
Dziękuję za dobrze wykonaną pracę.

Ania Dąbrowska 01-02-2014 14:46

Bardzo dziękuję! Nie spodziewałam się aż tak sprawnej usługi!!! Jesteście the best!!! Będę Was polecać wszystkim kupującym używane auto!!! Super :) Jutro rano lecę kupować autko :) Dzięki jeszcze raz! :)

Bartosz Łobanowski 10-01-2014 14:51

Dziękuję za rzetelny raport i rzetelne podejście do klienta. Ostatecznie kupiłem ten samochód pomimo jego kilku wad. Ważne, że dzięki raportowi świadomie dokonałem wyboru i uzyskałem lepszą cenę, która pozwoli poprawić kilka rzeczy w samochodzie. Jeszcze raz dziękuję, będę polecał Państwa usługi.