« Powróć do nowych artykułów

Najczęściej popełniane błędy podczas zakupu samochodu.

21 luty 2016

Tak, to jest ten dzień kiedy w końcu podjąłeś tę ważną decyzję o zakupie własnych czterech kółek. Jednak przed Tobą jeszcze długa droga zanim wsiądziesz do wymarzonego pojazdu. Chyba, że planujesz iść na skróty, w takim razie przygotuj się na możliwe problemy. A skoro już przy tym jesteśmy, to przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najczęściej popełnianych błędów przy zakupie samochodu!

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn


Muscle car – marzenie każdego w latach 60 i 70.

14 luty 2016

Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż czuć potężną moc samochodu po wdepnięciu gazu do dechy. Takie uczucie dawały właśnie sławne muscle car, które pod swoim niepozornym wyglądem skrywały masywne silniki. Dzisiaj opowiemy Wam trochę o tych modelach, które szczególnie utkwiły nam w pamięci.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn


Filtr powietrza – dlaczego jest taki ważny?

7 luty 2016

Silnik samochodu to skomplikowana maszyna, która wymaga dużo uwagi przez cały okres użytkowania. Chcąc cieszyć się autem jak najdłużej trzeba zadbać o to, aby każdy element był dobrze zabezpieczony. Jednym z takich „rycerzy” chroniących silnik jest filtr powietrza, w który wyposażone są wszystkie samochody z wyjątkiem tych z napędem elektrycznym.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn


Filtr oleju – czy zbyt rzadko wymieniając możesz uszkodzić silnik?

1 luty 2016

Codzienna jazda samochodem może sprawić, że nie zdajemy sobie sprawy z liczby przejechanych kilometrów, a tym bardziej o konieczności wymiany niektórych elementów samochodu, które niestety nie są wieczne. O ile opony, świece czy hamulce dają wyraźne znaki o swoim zużyciu, o tyle z filtrem oleju nie mamy tak dobrze. Ale co tak właściwie może się stać, jeśli o nim zapomnimy?
 

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+