« Powróć do nowych artykułów

Co robić, aby cieszyć się sprawnym samochodem? Część 3

23 listopad 2015

To już ostatnia część naszego cyklu o tym jak dbać o samochód w trakcie jego użytkowania. Tym razem zajmiemy się kontrolą urządzeń i płynów, konieczną do wykonania po przejechaniu ponad 50 tysięcy kilometrów.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiDlaczego warto dbać o opony?

16 listopad 2015

Samochód jest wspierany przez wiele różnych podzespołów, które oddziałują na jego sposób poruszania się. To, czy dane auto jedzie prawidłowo i w sposób bezpieczny dla wszystkich uczestników ruchu, zależy również od ogumienia. Opony, które są zamontowane na felgach mają szczególny wpływ na to jak przemieszcza się dany pojazd, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej.


(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiCo robić, aby cieszyć się sprawnym samochodem? Część 2

9 listopad 2015

Wraz ze wzrostem przebiegu auta, wzrasta też liczba rzeczy, które należy skontrolować dla pewności, że samochód działa i będzie działał prawidłowo. W poprzedniej części omówiliśmy, co należy sprawdzić podczas comiesięcznego przeglądu auta. Dzisiaj przygotowaliśmy zestawienie obowiązków, które każdy posiadacz samochodu powinien wykonać po przejechaniu 5, 10 i 25 tysięcy kilometrów.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiAplikacje do samochodu? Czemu nie!

2 listopad 2015

Technologia jest aktualnie na bardzo wysokim poziomie, co sprawia, że otacza nas coraz więcej zaawansowanych rozwiązań. Rynek motoryzacyjny również został objęty falą nowych technologii. O ile na początku pojawiały się tylko komputery pokładowe, czy systemy wspomagające parkowanie, to teraz producenci chcąc dotrzeć do młodszych odbiorców inwestują w systemy, które będą współdziałały z telefonami.  

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+