« Powróć do nowych artykułów

Co robić, aby cieszyć się sprawnym samochodem? Część 1

26 październik 2015

Samochody to wymagające maszyny. Trzeba o nie dbać i troszczyć się, aby służyły jak najlepiej przez cały okres ich użytkowania. Niektóre naprawy potrafią być naprawdę kosztowne i wymagające, więc zdecydowanie lepiej jest im zapobiegać. Istnieje kilka zasad, dzięki którym każdy kierowca będzie mógł zredukować bądź nawet zlikwidować niepotrzebne wydatki. Trzeba pamiętać, że czym szybciej znajdziemy problem i go naprawimy, tym mniej nas będzie kosztować.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiNowe technologie w samochodach

19 październik 2015

Nowe technologie i ich powszechne wykorzystanie w samochodach to już fakt. Jedne zwiększają komfort jazdy, inne przede wszystkim powstają by chronić kierowców i zwiększać bezpieczeństwo ruchu drogowego.  

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiJak zachowują się płyny samochodowe zimą?

12 październik 2015

Świadomy kierowca wie, że płyny samochodowe są niezbędne do sprawnego funkcjonowania samochodu. Każdy z nich pełni ważną funkcję, która wpływa na prawidłowe działanie całego pojazdu. Gdy któryś z nich jest nieprzystosowany do panujących warunków, może skutkować to poważnymi problemami, a w efekcie kosztownymi naprawami. Podsumowaliśmy dla Was najważniejszą wiedzę dotyczącą płynów występujących w samochodach.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiCzy samochody elektryczne są lepsze od samochodów spalinowych i hybrydowych?

5 październik 2015

Z samochodami elektrycznymi i spalinowymi jest tak jak ze świetlówkami i żarówkami. Chociaż te pierwsze kosztują znacznie więcej i po ich zużyciu należy je oddać do odpowiedniego punktu celem utylizacji (co jest wliczone w cenę świetlówki) to dzięki oszczędności w zużyciu energii wyparły one tradycyjne żarówki.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+