« Powróć do nowych artykułów

Co to za zapach w samochodzie?

27 lipiec 2015

Bardzo często w sprawdzanych przez nas samochodach podczas jazdy testowej nasi Eksperci wyczuwają nieprzyjemne zapachy, które mogą oznaczać drobne, lub poważne usterki mające miejsce w samochodzie. Aby pomóc Wam rozróżnić te zapachy i pomóc zlokalizować ich źródło postanowiliśmy przygotować dla Was ten tekst.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiMini Clubman S

20 lipiec 2015

W tym tekście w krótki sposób opisujemy przygodę podczas sprawdzania używanego samochodu przez eksperta Motoraportera. Marka Mini jest częścią motoryzacyjnej historii. Początkowo należała do British Motor Corporation a jej auta były sprzedawane pod nazwami Austin 7 i Mini Morris. W roku 1994 została przejęta przez BMW. 

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiZ historii życia statystycznego samochodu - Ekspert motoryzacyjny Motoraporter radzi

13 lipiec 2015

Jeden z naszych ekspertów wpadł na pomysł zbadania życia samochodu od jego nowości do samego końca jego życia. Po kilku miesiącach przekopywania się przez statystyki wyciągnęliśmy uśrednione wartości, którymi chcemy się z Wami podzielić na łamach tego artykułu.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiJak uchronić auto przed kradzieżą? Ekspert Motoraporter radzi

7 lipiec 2015

Jako firma Motoraporter pomagamy kupić używany samochód, który będzie służył klientowi przez kilka dobrych lat. Coraz częściej pomagamy również wyszukać samochód używany na rynku. Nas eksperci sprawdzają w ciągu miesiąca kilkaset używanych samochodów, którymi są zainteresowani nasi klienci. Dlatego postanowiliśmy napisać dla Was artykuł o tym jak zabezpieczyć wasze przyszłe auto przed kradzieżą. Będzie trochę rzeczy oczywistych, ale nie tak bardzo oczywistych jak może się to wydawać. Przeglądając statystyki kradzieży samochodów zauważyliśmy, że istnieje wiele związków przyczynowo-skutkowych pomiędzy opisywanymi przez nas aspektami a kradzieżą samochodu.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+