« Powróć do nowych artykułów

Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód? cz.3

28 maj 2015

W poprzednim wpisie na temat tego, na co zwrócić uwagę kupując używany samochód poruszyliśmy tematy: jak zdiagnozować usterkę sprzęgła, jak sprawdzić stan oleju oraz jak sprawdzić stan układu wydechowego. Powoli zbliżamy się do końca tego cyklu, ale w związku z jego dużym zainteresowaniem planujemy kolejny. Gdybyś chciał nam zaproponować jakiś temat to możesz to zrobić poprzez maila lub naszego Facebooka.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiNa co zwrócić uwagę kupując używany samochód? cz.2

19 maj 2015

W naszym poprzednim wpisie na temat tego, na co zwrócić uwagę kupując używany samochód poruszyliśmy kwestie związane ze sprawdzeniem hamulców, stanu lakieru i karoserii, opon oraz historii serwisowej samochodu. Ten cykl wpisów powstał po to, aby uświadomić osobę planującą zakup używanego samochodu. Tylko dokładne sprawdzenie każdego z elementów daje szansę na udany zakup samochodu z drugiej ręki.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiNa co zwrócić uwagę kupując używany samochód?

11 maj 2015

Jako firma Motoraporter, za pośrednictwem naszych ekspertów sprawdziliśmy już ponad 5000 samochodów. W ostatnim czasie postanowiliśmy zebrać zdobyte przez ten czas informacje i przygotować cykl artykułów na naszym blogu na temat tego na co warto zwrócić uwagę kupując używany samochód. Wielokrotnie zadawaliście nam to pytanie, dlatego postanowiliśmy opisać to na naszym blogu.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+