« Powróć do nowych artykułów

Trendy, nowości i premiery samochodowe w 2015 roku

30 grudzień 2014

Każdy kolejny rok przynosi coś nowego. Zmieniają się trendy, pojawiają oczekiwane nowości, czy absolutne premiery. Dotyczy to wielu dziedzin życia, także motoryzacji. Dziś o tym, czego możemy się spodziewać w 2015 roku na rynku motoryzacyjnym.

 

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiSposoby uniknięcia problemów z samochodem podczas „przedświątecznej gorączki”

22 grudzień 2014

Szukanie prezentów, zatłoczone parkingi centrów handlowych, uliczne korki, stres, pośpiech – skąd my to z nami? Z codzienności, która nas otacza w okresie od połowy grudnia. Co w sytuacji, jak na domiar złego w tym czasie psuje nam się auto? Jak tego uniknąć? Pół żartem, pół serio udzielamy cennych wskazówek w artykule poniżej.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiMotoraporter radzi - propozycje świątecznych prezentów dla maniaków motoryzacji

16 grudzień 2014

Teraz, za rok, za dwa lata, jeszcze później – zawsze trzeba stanąć przed wyzwaniem, jakim jest zakup prezentów dla najbliższych. Dla tych, co nie mają jakiegokolwiek pomysłu, a wiedzą, że chcą zadowolić drugą stronę czymś motoryzacyjnym, mamy podpowiedź!

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiJak skutecznie negocjować cenę ze sprzedawcą samochodu

9 grudzień 2014

Prędzej, czy później każdego z nas to spotka – zdecydujemy się na wymianę auta, a w transakcji kluczowa dla nas będzie zasada, aby kupić jak najlepszy pojazd w jak najlepszej cenie. Sęk w tym, że po drugiej stronie będzie sprzedawca, który będzie miał wprost przeciwny interes – sprzedać z jak największym zyskiem dla siebie.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiMotoryzacyjne hobby – co zrobić aby być bliżej motoryzacji nie posiadając własnego samochodu

1 grudzień 2014

Zdarza się tak, że można interesować się motoryzacją, a nie mieć własnego pojazdu. Sytuacja materialna, młodzieńczy wiek, możliwość korzystania z komunikacji miejskiej, czy po prostu indywidualna decyzja to tylko kilka z powodów.

 

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+