« Powróć do nowych artykułów

Kupujemy używane części samochodowe

24 listopad 2014

Jedni mówią potocznie „złośliwość rzeczy martwych”, jeszcze inni złoszczą się pod nosem. Całość sprowadza się do jednego – auto to jednak pojazd mechaniczny, więc naturalnym jest, że się eksploatuje. Dlatego części samochodowe trzeba wymieniać.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiKredyt i ubezpieczenie samochodu używanego

17 listopad 2014

Polak zmienia samochód średnio co 42 miesiące. 3.5 roku to dużo i mało. Ktoś powie, że rzadziej niż auto zmienia konto w banku albo telewizor. Ktoś inny powie, że 3.5 roku to szmat czasu biorąc pod uwagę eksploatację auta i zamiłowanie do motoryzacji.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiSpaliny – wyznacznik stanu naszego samochodu

10 listopad 2014

Spaliny – słowo klucz na potrzeby tego artykułu. Pierwsze skojarzenie – zatruwają środowisko, ale bez nich nie ma możliwości poruszania się samochodem. I na pierwszym skojarzeniu się kończy, bo później skutecznie je ignorujemy, i nie zwracamy uwagi.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiJak przygotować samochód do sprzedaży?

3 listopad 2014

Rosną wymagania Polaków, co do posiadanego samochodu. Dziś szacuje się, że auto zmieniamy średnio, co 42 miesiące, czyli co 3.5 roku. Oznacza to, że statystyczny Kowalski częściej zmienia samochód niż konto w banku, numer telefonu, pralkę, zmywarkę, czy inne przedmioty lub usługi codziennego użytku. Jak więc przygotować samochód do sprzedaży?

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+