« Powróć do nowych artykułów

Eko jazda - ekologia a ekonomia jazdy. Ile możemy zaoszczędzić?

29 sierpień 2014

Ceny paliw na stacjach nie rozpieszczają Polaków, alternatywne środki komunikacji są albo zbyt drogie, albo podróż zajmuje zdecydowanie za wiele czasu, albo z innych względów nam nie odpowiada. A myślałeś kiedyś o tym, aby zacząć jeździć po prostu bardziej oszczędnie?

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiPreferencje Polaków dotyczące wyboru samochodu używanego. Porównanie I półrocza 2014 i 2013

22 sierpień 2014

Zmieniają się preferencje Polaków dotyczące wyboru samochodu używanego! Już wiemy jakie auto chce kupić statystyczny Polak. Poszukuje:  Forda, Audi, BMW, Opla, Mazdę lub Volkswagena, najchętniej w wieku 4-8 lat, o przebiegu 101-150 tys. km Mniej chętnie wybiera  tak popularnie w zeszłym  roku kombi oraz pojazdy z silnikiem diesla. Zaskoczeni?

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiPaliwo – czy starszy samochód pali więcej?

18 sierpień 2014

Można założyć, że my Polacy tak mamy, że jeśli kupujemy auto to jednym z pierwszych pytań jest to dotyczące spalania benzyny. Nie ma w tym nic dziwnego – skoro ceny na stacjach są relatywnie wysokie w porównaniu z zarobkami, to trzeba szukać oszczędności.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiGdzie najlepiej kupić, jakiego sprzedawcy szukać? Autohandel czy osoba prywatna.

11 sierpień 2014

Chociaż dla niektórych może zabrzmieć to absurdalnie i niewiarygodnie, to jest to faktem – auto zmieniamy częściej niż konto w banku, operatora sieci komórkowej, a niekiedy nawet częściej niż urządzenia typu telewizor, laptop, a nawet telefon komórkowy. I między innymi z tego powodu warto poświęcić czas na to, aby dowiedzieć się, gdzie najlepiej kupić samochód.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiNajczęściej kradzione samochody na rynku

4 sierpień 2014

Czasy się zmieniają, ale z polskich ulic, parkingów i garaży wciąż niestety znikają auta. Część z nich kradziona jest na części i nigdy już oczywiście nie wraca do właściciela, inne udaje się odnaleźć i zwrócić właścicielowi. Jeszcze inne znajdują nowego gdzieś za wschodnią granicą. Dziś piszemy o tym, które auta są szczególnie narażone na kradzież, czyli o pojazdach z grupy wysokiego ryzyka.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+