« Powróć do nowych artykułów

Raport Motoraportera „Podsumowanie rynku samochodów używanych – porównanie I półrocza 2014 i 2013”

17 lipiec 2014

Czy rynek samochodów używanych w Polsce zmienia się na korzyść klientów? Czy widać maleńkie światełko w tunelu które może zwiastować zmiany w mentalności handlarzy oraz wzrost świadomości kupujących?  Najnowszy raport Motoraportera w którym porównujemy I półrocze 2014 roku z I półroczem 2013 roku pokazuje, że nadciąga, choć bardzo, bardzo powoli pociąg zmian.


(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiKonkurs - o czym chcesz poczytać?

14 lipiec 2014

Wakacyjny konkurs Motoraportera! Zapraszamy do współtworzenia naszego bloga. Do 31 sierpnia  wysyłajcie na nasz adres mailowy marketing@motoraporter.com po minimum 3 propozycje tematów z szeroko pojętej motoryzacji o których chcielibyście przeczytać na naszym blogu.

Na osoby które podeślą najciekawsze propozycje czekają fantastyczne Motoraporterowe wakacyjne niespodzianki!

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

Tagi3 sposoby, jak sprawdzić samochód przed zakupem.

11 lipiec 2014

Każdego dnia w Polsce dokonują się tysiące transakcji związanych z rynkiem motoryzacyjnym. Podczas gdy jedni próbują sprzedać swoje auto, inni szukają okazji, aby spośród wielu ogłoszeń znaleźć tą jedną wymarzoną „perełkę”. Często spotyka się to z jękiem zawodu, bo owa „perełka” staje się całkiem niezłym pożeraczem pieniędzy. No właśnie – co zrobić, aby tak nie było, czyli 3 sposoby na sprawdzenie samochodu przed zakupem.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiDiesle. Zalety i wady. Kiedy się opłaca, a kiedy nie

2 lipiec 2014

Auta, które widujesz na drodze najczęściej napędzane są jednym z trzech rodzajów paliwa: albo jest to benzyna, albo LPG, albo olej napędowy. Często bywa tak, że użytkownik auta z konkretnym rodzajem paliwa staje się jego zagorzałym zwolennikiem. Warto jednak przyjąć do wiadomości różne argumenty, bo auto napędzane benzyną, LPG lub z silnikiem Diesla ma zarówno konkretne wady jak i zalety.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+