« Powróć do nowych artykułów

Samochody hybrydowe. Zalety i wady.

24 czerwiec 2014

Podobno przyszłość należy do nich, ale dziś wciąż są jeszcze rzadkością na naszych drogach. Producenci powoli się do nich przekonują, ale nie idzie to w parze z popytem. A jednak, gdy już o nich mówimy to pojawia się najczęściej zachwyt – samochody hybrydowe. Przyszłość motoryzacji, a może tylko rozdmuchany PR?

 

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiAuto z instalacją gazową. Kiedy się opłaca, a kiedy nie.

18 czerwiec 2014

O Polsce można powiedzieć, że jesteśmy gazowym imperium. Nie, niestety nie w wydobyciu gazu, a w ilości aut z zamontowaną instalacją LPG. Ilość takich aut spośród wszystkich państw na starym kontynencie jest największa właśnie w naszym kraju.
 

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiCzy warto serwisować samochód w ASO?

10 czerwiec 2014

Nie wiadomo dokładnie ilu kierowców serwisuje swoje auta lub oddaje do naprawy w ASO, ale odsetek ten jest niewielki. Najczęściej, gdy pojawia się jakiś problem z pojazdem, auto trafia na warsztat do zaufanego mechanika. A czemu nie do ASO – można zapytać? Dziś o tym, czy warto serwisować samochodów w ASO i ewentualnie, jaki ma to wpływ na cenę auta przy jego sprzedaży.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiKlimatyzacja, a nasze zdrowie

3 czerwiec 2014

Podejmując decyzję o zakupie auta, coraz częściej kierujemy się określonymi wymaganiami. To już nie tylko polowanie na okazję cenową, ale kluczowa lista dodatkowego wyposażenia stanowiąca nasz punkt obowiązkowy.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+