« Powróć do nowych artykułów

Sprawdzanie przebiegu auta

28 maj 2014

Decydując się na zakup auta zwracamy uwagę na wiele parametrów. Obok roku produkcji danego auta, czy wyposażenia samochodu zawsze sprawdzamy, jaki jest stan licznika. Przebieg, w postaci ilości przejechanych kilometrów, to dla wielu przyszłych użytkowników samochodu kluczowa sprawa.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiRzeczoznawca samochodowy

21 maj 2014

Rzeczoznawca samochodowy – zawód, pasja, styl życia, czy dodatkowe zajęcie? Warto wiedzieć na czym polega praca rzeczoznawcy motoryzacyjnego. Postaramy się to wyjaśnić  poniżej pokazując pracę tych specjalistów od kuchni.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiKupujesz samochód używany? Przygotuj się na dodatkowe wydatki

11 maj 2014

Każdy kupujący samochód używany powinien liczyć się z dodatkowymi wydatkami po jego zakupie. Pojazd  z drugiej ręki w „stanie idealnym” jak piszą w ogłoszeniach handlarze, jest równie częsty jak spotkanie mitycznego potwora z Loch Ness. Podobno istnieje, podobno ktoś go widział ale dowodów brak. Poniżej prezentujemy najczęstsze usterki z jakimi spotkali się eksperci Motoraportera.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiKomputerowa diagnostyka samochodu. Czego można się dowiedzieć?

7 maj 2014

Diagnostyka komputerowa na przestrzeni rozwoju motoryzacji stała sie najwazniejsza czynnościa w procesie zakupu samochodu używanego. Oto kilka faktów na jej temat.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiNiemiec płakał jak sprzedawał – na co uważać przy zakupie auta

5 maj 2014

Polacy pokochali auta z zachodu. Szacuje się, że to co obywatel, któregoś z państw UE jest gotów oddać z pocałowaniem ręki, Polak weźmie w ciemno. Dlatego nie brakuje naciągaczy. Kultowe już hasło „Panie, Niemiec płakał jak sprzedawał” to karykaturalny obraz stanu wielu pojazdów, których opis „igła” można często zamienić na „szrot”. Na co więc uważać przy zakupie auta?

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+