Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Janusz02-05-2015 20:07

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Motoraporter,szukałem samochodu określonej marki i oczywiście dzięki raportom o stanie samochodu udało się uniknąć wpadki finansowej-jednak po kilku próbach znalazłem to czego szukałem -sprzedawcy często zachwalają swoje samochody i wielokroć mija się to z prawdą.Raporty z Motoraportera o stanie samochodu są bardzo rzetelne-POLECAM WSZYSTKIM

Maciej 27-04-2015 16:13

Bardzo jestem wdzięczny firmie Motoraporter, że dzięki ich raportowi uniknąłem zapewne wielu finansowych nieprzyjemności. Oczywiście trafiłem na oszusta i naciągacza. Twierdził, że samochód miał "jakieś roboty lakiernicze" na tylnich drzwiach, ale nie wie jakie bo w takim stanie samochód ściągnął z Austrii. Poza tym był niby używany do celów prywatnych, więc reszta rzekomo było w bardzo dobrym stanie. Po wizycie eksperta okazało się, że auto miało przeszłość kolizyjną, a licznik najprawdopodobniej cofnięty. Do tego kilka cześci silnika i nadwozia do wymiany oraz roboty lakiernicze w kilku miejscach. Raport został sporządzony naprawdę rzetelnie i bardzo szczegółowo. Nawet znajomi z branży motoryzacyjnej byli zaskoczeni jego szczególowością. Zdecydowanie polecam firmę Motoraporter i każdemu znajomemu, który będzie kupował auto będę sugerował skorzystanie z jej usług. Zachowałem sobie raport, aby móc go przesyłać tym, którzy się wahają. Pozdrawiam zespoł Motoraportera :-)

Bożena i Tomasz24-04-2015 11:39

Bardzo polecamy firmę Motoraporter. Szybka i solidna realizacja zlecenia. Rzetelny raport. Auto stoi już przed domem :).

Aneta21-04-2015 11:29

Polecam w 100%. Wykupiłam opcję premium i dzięki temu szczęśliwie nie kupiłam auta, które okazało się trefne nie tylko pod względem mechanicznym ale również prawnym (właściciel m.in. korzystał z tablic rejestracyjnych innego auta). Raport premium jest bardzo szczegółowy i rzetelny, otrzymałam ponad 250 zdjęć z bardzo dokładnym opisem wszystkich usterek. Okazało się również, że auto nie przeszło badań technicznych. Sprzedający zarówno w ogłoszeniu, jak i w rozmowie telefonicznej udzielał nieprawidłowych informacji. Raport zdecydowanie wart swojej ceny. Jeżeli ktoś jest laikiem w temacie motoryzacji, tak jak ja, zdecydowanie polecam pomoc specjalistów!!!

Jacek19-04-2015 11:02

Raport opracowany przez specjalistę dokładnie przedstawiała st.techniczny pojazdu nie polecam zakupu pojazdu w komisach samochodowych które sprzedają pojazdy z bardzo wątpliwym stanem technicznym a wręcz czasem sprzedają wraki z notorycznie cofniętym licznikiem przebiegu. Pracownicy motoraportera dokładnie weryfikują stan techniczny pojazdu szkoda tylko że niektóre stacje kontroli diagności nie dokonca znają się na swojej profesi pracy i wykonywania swoich obowiązków na SKP.

Pit3r14-04-2015 05:57

szukam n i e zadwolonych ? :)

gałek26-03-2015 20:17

Polecem

Piotrek25-03-2015 22:02

Raport bardzo szczegółowy, myślę, że trudno by o bardziej wnikliwy. Długo wahałem się czy zaryzykować, ale uważam, że warto było. Auto prześwietlone na wylot. Nie kupiłem sobie skarbonki.

Piotr23-03-2015 09:59

Wspaniała firma i pomysł!!! Dziękuję za pomoc, zaoszczędziłem na jeździe do sprzedawcy, nie zostałem poddany emocją, wiadomo czasem człowiek kieruje się nie rozumem, dokładne oględziny, które wykazały, że auto jest całe pomalowane, teraz skorzystam z usługi pomocy w odnalezieniu auta przez firmę motoraporter o wskazanych parametrach. Najlepiej zainwestowane pieniądze, jeśli ktoś ma obawy, to proszę się nie zastanawiać, lepiej zainwestować 500zł i uniknąć wydatku na studnie bez dna!!!

Paweł17-03-2015 11:43

Witam,
Bardzo porządnie wykonany raport. Autko które serwis mi sprawdzał to mercedes c180 kompresor z 2005 roku. Po przeprowadzonych oględzinach pojechalem od razu autko kupić. Nie jestem pracownikiem motoraportera i jest to moja prywatna opinia. Wykupiłem raport w wersji premium i wzialem kontakt z konsultantem co wyszło mnie 488zl. Mieszkam w okolicy Wrocławia zaś autko które było sprawdzane miesiło się w Ostrowie Mazowiecka. Kawał drogi... :) Jeszcze raz piszę, że nie jestem pracownikiem raportera i nie robie autoreklamy. Niżej podaje mój email i jak ktoś będzie się wahał to napiszcie. Polecam i pozdrawiam :) bladeps85@tlen.pl;