Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Marek22-05-2015 21:33

Nie spodziewałem się,że sprzedający samochody potrafią pisać takie bzdury w ogłoszeniach. Tzw. igły okazują się powypadkowe. Sprawdzenie samochodu przez Motoraporter to kapitalna sprawa. Sprzedający samochód był mocno zaskoczony widząc sposób prowadzenia sprawdzenia przez Pana z Motoraportera. Polecam bardzo. Szczegółowy raport jest bardzo przydatny w podjęciu decyzji. Bardzo dziękuję za świetny kontakt. Zdecydowanie polecam firmę Motoraporter i każdemu znajomemu, który będzie kupował auto będę sugerował skorzystanie z jej usług.Polecam.

Kamil21-05-2015 12:38

Spodziewałem się, że znalezienie używanego auta w przyzwoitym stanie będzie dość trudne, jeszcze trudniejsze byłoby dokładne samodzielne sprawdzenie go, tak więc usługi oferowane przez firmę MOTORAPORTER są zdecydowanie potrzebne, dzięki temu oszczędziłem na pewno trochę pieniędzy i pewnie trochę nerwów. Zleciłem sprawdzenie trzech aut, z czego tylko jedno okazało się godne uwagi i nie wymaga od razu inwestycji za kilka tysięcy złotych. Wydanie 300 czy 400 złotych na sprawdzenie auta wartego 20 czy 30 tysięcy to naprawdę niewielki wydatek, a może uchronić przed znacznie większymi kosztami, gdy po zakupie okazuje się, że "igiełka" z ogłoszenia w rzeczywistości nadaje się bardziej na złom niż do jazdy. Szczerze polecam!

Maciej11-05-2015 14:58

Wykonana przez MOTORAPORTERA diagnostyka oraz sporządzony raport, okazał się dobrym rozwiązaniem w moim przypadku. Moim zdaniem marka wybranego przeze mnie pojazdu, jest w dalszym ciągu mało popularna w Polsce, jednakże Panowie spisali się dobrze. Metodyczne podejście diagnostów, szczegółowość, bardzo dobry kontakt z klientem jak i właścicielem oraz praca przy użyciu profesjonalnych urządzeń pomiarowych to główne atuty usługi. Ponadto Panowie swoją pracę dokumentują dobrymi jakościowo zdjęciami, wykonanymi z pomyślunkiem. Sam raport jest rzeczowy i czytelny. Panowie przeoczyli pewną niesprawność, natomiast zarejestrowali kilka innych defektów, które umocniły argumentację do negocjacji ostatecznej ceny. Kompletny raport otrzymałem w ciągu 48h. Jestem zadowolony z usługi. Dobra robota. Polecam!

Jarosław09-05-2015 21:03

Jestem wdzięczny Motoraporterowi, za uchronienie mnie przed kupieniem za kilkadziesiąt tysięcy złotych samochodu, który w zestawieniu rzeczywistości wyłaniającej się z raportu, z treścią raportu wygląda jak audycja słynnego "Radia Erewań". Inny rok produkcji, rzekoma "bezwypadkowość", szpachla gdzie się da, rdza na podwoziu w samochodzie, który miał być w bardzo dobrym stanie technicznym - to tylko niektóre z oszustw nierzetelnego sprzedawcy, któremu o mało się nie dałem upolować. Nieźle bym wtopił bez pomocy fachowców z Motoraportera. Szukam dalej, jak coś znajdę - znowu poproszę o pomoc ludzi, którzy się znają na swojej robocie i pomogą mi kupić samochód do jazdy, a nie do kapitalnej naprawy. Bardzo za pomoc dziękuję i polecam. Warto.

Bartek05-05-2015 12:08

Jak najbardziej polecam usługi Motoraportera! Uchroniło mnie to przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Rzetelnie, szybko, sprawnie- bez najmniejszych kłopotów. Zamówienie raportu jest teraz u mnie pierwszą rzeczą jaką robię przed kupnem samochodu. Ogranicza to wydatki w przyszłości i znajdę auto takie jakiego szukam. DZIĘKUJĘ!

Marta03-05-2015 15:59

Wykonany raport był bardzo pomocny w podjęciu decyzji, pomimo, że w raporcie pominięto klika wizualnych defektów (m.in.przecięta tapicerka). W ocenie całkowitej jestem zadowolona. Samochód kupiony.

Janusz02-05-2015 20:07

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Motoraporter,szukałem samochodu określonej marki i oczywiście dzięki raportom o stanie samochodu udało się uniknąć wpadki finansowej-jednak po kilku próbach znalazłem to czego szukałem -sprzedawcy często zachwalają swoje samochody i wielokroć mija się to z prawdą.Raporty z Motoraportera o stanie samochodu są bardzo rzetelne-POLECAM WSZYSTKIM

Maciej 27-04-2015 16:13

Bardzo jestem wdzięczny firmie Motoraporter, że dzięki ich raportowi uniknąłem zapewne wielu finansowych nieprzyjemności. Oczywiście trafiłem na oszusta i naciągacza. Twierdził, że samochód miał "jakieś roboty lakiernicze" na tylnich drzwiach, ale nie wie jakie bo w takim stanie samochód ściągnął z Austrii. Poza tym był niby używany do celów prywatnych, więc reszta rzekomo było w bardzo dobrym stanie. Po wizycie eksperta okazało się, że auto miało przeszłość kolizyjną, a licznik najprawdopodobniej cofnięty. Do tego kilka cześci silnika i nadwozia do wymiany oraz roboty lakiernicze w kilku miejscach. Raport został sporządzony naprawdę rzetelnie i bardzo szczegółowo. Nawet znajomi z branży motoryzacyjnej byli zaskoczeni jego szczególowością. Zdecydowanie polecam firmę Motoraporter i każdemu znajomemu, który będzie kupował auto będę sugerował skorzystanie z jej usług. Zachowałem sobie raport, aby móc go przesyłać tym, którzy się wahają. Pozdrawiam zespoł Motoraportera :-)

Bożena i Tomasz24-04-2015 11:39

Bardzo polecamy firmę Motoraporter. Szybka i solidna realizacja zlecenia. Rzetelny raport. Auto stoi już przed domem :).

Aneta21-04-2015 11:29

Polecam w 100%. Wykupiłam opcję premium i dzięki temu szczęśliwie nie kupiłam auta, które okazało się trefne nie tylko pod względem mechanicznym ale również prawnym (właściciel m.in. korzystał z tablic rejestracyjnych innego auta). Raport premium jest bardzo szczegółowy i rzetelny, otrzymałam ponad 250 zdjęć z bardzo dokładnym opisem wszystkich usterek. Okazało się również, że auto nie przeszło badań technicznych. Sprzedający zarówno w ogłoszeniu, jak i w rozmowie telefonicznej udzielał nieprawidłowych informacji. Raport zdecydowanie wart swojej ceny. Jeżeli ktoś jest laikiem w temacie motoryzacji, tak jak ja, zdecydowanie polecam pomoc specjalistów!!!;