Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Jarosław09-05-2015 21:03

Jestem wdzięczny Motoraporterowi, za uchronienie mnie przed kupieniem za kilkadziesiąt tysięcy złotych samochodu, który w zestawieniu rzeczywistości wyłaniającej się z raportu, z treścią raportu wygląda jak audycja słynnego "Radia Erewań". Inny rok produkcji, rzekoma "bezwypadkowość", szpachla gdzie się da, rdza na podwoziu w samochodzie, który miał być w bardzo dobrym stanie technicznym - to tylko niektóre z oszustw nierzetelnego sprzedawcy, któremu o mało się nie dałem upolować. Nieźle bym wtopił bez pomocy fachowców z Motoraportera. Szukam dalej, jak coś znajdę - znowu poproszę o pomoc ludzi, którzy się znają na swojej robocie i pomogą mi kupić samochód do jazdy, a nie do kapitalnej naprawy. Bardzo za pomoc dziękuję i polecam. Warto.

Bartek05-05-2015 12:08

Jak najbardziej polecam usługi Motoraportera! Uchroniło mnie to przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Rzetelnie, szybko, sprawnie- bez najmniejszych kłopotów. Zamówienie raportu jest teraz u mnie pierwszą rzeczą jaką robię przed kupnem samochodu. Ogranicza to wydatki w przyszłości i znajdę auto takie jakiego szukam. DZIĘKUJĘ!

Marta03-05-2015 15:59

Wykonany raport był bardzo pomocny w podjęciu decyzji, pomimo, że w raporcie pominięto klika wizualnych defektów (m.in.przecięta tapicerka). W ocenie całkowitej jestem zadowolona. Samochód kupiony.

Janusz02-05-2015 20:07

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Motoraporter,szukałem samochodu określonej marki i oczywiście dzięki raportom o stanie samochodu udało się uniknąć wpadki finansowej-jednak po kilku próbach znalazłem to czego szukałem -sprzedawcy często zachwalają swoje samochody i wielokroć mija się to z prawdą.Raporty z Motoraportera o stanie samochodu są bardzo rzetelne-POLECAM WSZYSTKIM

Maciej 27-04-2015 16:13

Bardzo jestem wdzięczny firmie Motoraporter, że dzięki ich raportowi uniknąłem zapewne wielu finansowych nieprzyjemności. Oczywiście trafiłem na oszusta i naciągacza. Twierdził, że samochód miał "jakieś roboty lakiernicze" na tylnich drzwiach, ale nie wie jakie bo w takim stanie samochód ściągnął z Austrii. Poza tym był niby używany do celów prywatnych, więc reszta rzekomo było w bardzo dobrym stanie. Po wizycie eksperta okazało się, że auto miało przeszłość kolizyjną, a licznik najprawdopodobniej cofnięty. Do tego kilka cześci silnika i nadwozia do wymiany oraz roboty lakiernicze w kilku miejscach. Raport został sporządzony naprawdę rzetelnie i bardzo szczegółowo. Nawet znajomi z branży motoryzacyjnej byli zaskoczeni jego szczególowością. Zdecydowanie polecam firmę Motoraporter i każdemu znajomemu, który będzie kupował auto będę sugerował skorzystanie z jej usług. Zachowałem sobie raport, aby móc go przesyłać tym, którzy się wahają. Pozdrawiam zespoł Motoraportera :-)

Bożena i Tomasz24-04-2015 11:39

Bardzo polecamy firmę Motoraporter. Szybka i solidna realizacja zlecenia. Rzetelny raport. Auto stoi już przed domem :).

Aneta21-04-2015 11:29

Polecam w 100%. Wykupiłam opcję premium i dzięki temu szczęśliwie nie kupiłam auta, które okazało się trefne nie tylko pod względem mechanicznym ale również prawnym (właściciel m.in. korzystał z tablic rejestracyjnych innego auta). Raport premium jest bardzo szczegółowy i rzetelny, otrzymałam ponad 250 zdjęć z bardzo dokładnym opisem wszystkich usterek. Okazało się również, że auto nie przeszło badań technicznych. Sprzedający zarówno w ogłoszeniu, jak i w rozmowie telefonicznej udzielał nieprawidłowych informacji. Raport zdecydowanie wart swojej ceny. Jeżeli ktoś jest laikiem w temacie motoryzacji, tak jak ja, zdecydowanie polecam pomoc specjalistów!!!

Jacek19-04-2015 11:02

Raport opracowany przez specjalistę dokładnie przedstawiała st.techniczny pojazdu nie polecam zakupu pojazdu w komisach samochodowych które sprzedają pojazdy z bardzo wątpliwym stanem technicznym a wręcz czasem sprzedają wraki z notorycznie cofniętym licznikiem przebiegu. Pracownicy motoraportera dokładnie weryfikują stan techniczny pojazdu szkoda tylko że niektóre stacje kontroli diagności nie dokonca znają się na swojej profesi pracy i wykonywania swoich obowiązków na SKP.

Pit3r14-04-2015 05:57

szukam n i e zadwolonych ? :)

gałek26-03-2015 20:17

Polecem;