Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Ania Dąbrowska 01-02-2014 14:46

Bardzo dziękuję! Nie spodziewałam się aż tak sprawnej usługi!!! Jesteście the best!!! Będę Was polecać wszystkim kupującym używane auto!!! Super :) Jutro rano lecę kupować autko :) Dzięki jeszcze raz! :)

Bartosz Łobanowski 10-01-2014 14:51

Dziękuję za rzetelny raport i rzetelne podejście do klienta. Ostatecznie kupiłem ten samochód pomimo jego kilku wad. Ważne, że dzięki raportowi świadomie dokonałem wyboru i uzyskałem lepszą cenę, która pozwoli poprawić kilka rzeczy w samochodzie. Jeszcze raz dziękuję, będę polecał Państwa usługi.

Michał Bodek 04-01-2014 14:53

Właśnie dostałem raport, jego zawartość tak mnie za szokowała że jeszcze do siebie nie doszedłem...... nie wiedziałem, że stan samochodu z ogłoszenia może odbiegać aż tak od faktycznego. DZIĘKUJE motoraporter za ustrzeżenie mnie przed kupnem złomu za 18 tysi. Polecam wszystkim będącym na etapie kupna samochodu

Marek Mazur 25-11-2013 14:54

Panie Dominiku wielkie dzięki. Pozdrawiam serdecznie i będę Was polecał.

Andrzej Neuman 22-11-2013 14:55

Jesteście na prawdę wielcy, ustrzegłem się dzięki Wam od kupna lipy. Szukam dalej - oczywiście z Wami :) Dziękuję

eM 21-11-2013 14:55

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.Raport był szybki i konkretny. Auto stoi pod domem i teraz tylko pozostało wymienić wskazaną część + olej + pasek rozrządu (to co zazwyczaj się robi) i jazda. Moja opinia To już mój drugi raport (pierwszy uratował mnie przed prawdopodobną miną), dzięki któremu kupiłem samochód i mam pewność, że jest ok. Taki raport to idealna sprawa dla ludzi, którzy są laikami i mają mało czasu. Sprawa prosta: wybierasz auto zamawiasz raport i już wiesz czy kupować czy nie. Polecam.

Jerzy Jabłoński 19-10-2013 14:56

Wymarzona Alfa stoi pod oknem, a ja chciałem podziękować Państwu za te 4 raporty jakie u Państwa zamówiłem. Bardzo mi one pomogły w wyborze i, co najważniejsze ustrzegły przed kupnem "idealnego" szrota jak się często okazywało. Polecił mi Państwa kolega i dostanie ode mnie za to polecenie duże piwo. Mogą być Państwo pewni, że każdy ze znajomych który będzie zastanawiał się nad kupnem używanego auta usłyszy o Państwa firmie.

Marzena Mielewczyk 25-09-2013 14:56

Jesteście niczym makdonald - tuż za rogiem. Działacie ekspresowo, rzetelnie, docieracie na czas w największe dziury w kraju, a Wasz raport nie minął się z moimi oczekiwaniami. Co więcej, jesteście w stanie przedstawić laikowi dość ważne rzeczy w wyjątkowo prosty sposób. Wasi Pracownicy są niezwykle pomocni, zarówno konsultanci, jak i specjaliści, współpraca z Wami była satysfakcjonująca, aż żal, że tak rzadko kupuje się samochód. W trzech słowach: Jesteście godni polecenia.

Artur Aksiutin 12-09-2013 14:58

Skorzystałem. Bardzo profesjonalnie zrobiony raport. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Kolejnym razem na pewno skorzystam i polecam wszystkim znajomym!

Artur Wrzosek 12-09-2013 14:57

Przy pierwszym podejściu udało mi się nie wkopać w auto konkretnie rozbite z przekręconym licznikiem, a przy drugiej próbie potwierdzono 100% bez wypadkowość i rzetelną historię samochodu, którego od paru dni jestem właścicielem;] raport jest bardzo szczegółowy i pozwala zaoszczędzić wielu nerwów ;];